Czas powrócić…

Z wielkiej ciekawości musiałem zerknąć do swojego bloga i jestem zaskoczony, że od ostatniego mojego wpisu minęło 15 miesięcy. To bardzo dużo.

Bardzo ciężko jest zebrać własne myśli, by znów powrócić do swoich starych nawyków pisania, ale od czegoś trzeba zacząć… Dlaczego porzuciłem pisanie? Dobre pytanie i mógłbym podać milion powodów, ale chyba najrozsądniejszym wytłumaczeniem będzie po prostu brak motywacji. Pomijając tradycyjny brak czas. Prawie codziennie pracowałem po 14 godzin, wracałem do domu już po 22:00 i nie miałem więcej sił na resztę rzeczy.

Nadszedł jednak czas długiego urlopu i miałem okazję przeanalizować na jakim etapie jestem, co chcę osiągnąć w tym roku i czy nadal jest sens prowadzenia bloga. Zauważyłem, że w każdej dziedzinie jestem mocno do tyłu, bo ciągle nie było czasu, za dużo obowiązków, za trudne, brałem się za zbyt czasochłonne sprawy, a najważniejszy był brak wsparcia ze strony najbliższych znajomych.

Od dwóch tygodni zacząłem porządkować swoje profile, zdjęcia, pocztę, przeprowadzać wielkie testy w wirtualnym świecie, sprawdzać różne narzędzia poznane na ciekawych spotkaniach social media, które mogą mi wręcz ułatwić życie i skrócić czas przesiadywania w internecie. Właśnie poczułem, że to jest idealny moment, by reanimować swoje profile na różnych portalach społecznościowych i skupić się na zaległościach w innych dziedzinach.

Jaki mam tego cel? Może to głupie i myślę zbyt optymistycznie, ale mam tysiące ciekawych zdjęć do pokazania, miliony myśli do podzielenia, fajnych wrażeń podróżniczych, w których miałem okazję uczestniczyć przez ostatni rok i najważniejsze: nowe plany na ten rok.

Czego będzie więcej, a czego mniej? Jakie zmiany się szykują? O tym już za dwa dni i myślę, że czas zacząć prowadzić systematycznie swój blog, jednocześnie próbując zamieszczać wpisy średnio co tydzień. Czy to mi się uda? Zobaczymy!

 

Dziewczyna z gitarą - 2015 - Luc Chives, Woodstock, Poland.

Instrument - 2016 - Luc Chives, Ostróda, Poland.

Vlepki - 2016 - Luc Chives, Ostróda, Poland.

Gramofon Dub Vibration - 2016 - Luc Chives, Ostróda, Poland.

Konsola Dub Vibration - 2016 - Luc Chives, Ostróda, Poland.

Czas powrócić - 2016 - Luc Chives, Ostróda, Poland.

Autor: Luc Chives

Wybredny i wredny pasjonat fotografii, miłośnik otaczającego piękna malowanego światłem, lubiący uchwycić emocjonujące chwile. A także podróżnik i miłośnik urbex'u. Nie są mu obce koncerty, festiwale, mroczne, opuszczone miejsca i zagraniczne wojaże, które mają coś wspólnego z ciekawą, zapomnianą historią...

Udostępnij ten post