Soul Pistols – II edycja Ostróda Ska Reggae STOMP

Nie mogłem sobie odmówić obecności na największej imprezie drugiej edycji Ostróda Ska Reggae STOMP. Organizatorzy sprawnie wyczuli moment, by znów przypomnieć, że ten dzień będzie wielkim świętem dla miłośników muzyki ska, reggae, early reggae i rocksteady.

Przyznam się, że nie jestem wielkim znawcą i wymieniając różne gatunki muzyczne pogubiłem się już na „dzień dobry”. Ale zaczniemy od ska rocsteady i early reggae. Podobno dzięki temu połączeniu powstał dosyć ciekawy zespół, a mianowicie Soul Pistols. Chłopaki udowadniają swoją prawdziwą miłość do muzyki.

Miałem przyjemność już nie jeden razy zagościć na ich występie, głównie w Olsztynie. Nawet zdążyłem zrobić kilka pamiątkowych ciekawych ujęć, ale na STOMP’ie pozwolili na kolejne szaleństwo. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie występujący gościnnie Alex Sugarov.

Nie sądziłem, że taka osoba może rozgrzać publiczność, a szczególnie dziewczyny, które napalały się na jego ruchy wyraźnie rysujące się w obcisłych, czerwonych spodniach. Faceci natomiast dopatrzyli się nowej mody. Zaczęli namiętnie atakować wszelkie portale aukcyjne w poszukiwaniu identycznych spodni.

Jakie efekty? No to zapraszam do galerii :)

http://fotoslad.pl/2014/2014-02-01-soul-pistols.html

Także zapraszam do komentowania na facebooku i udostępniania zdjęć!
 

Alex Sugarov

Soul Pistols

Soul Pistols

Autor: Luc Chives

Wybredny i wredny pasjonat fotografii, miłośnik otaczającego piękna malowanego światłem, lubiący uchwycić emocjonujące chwile. A także podróżnik i miłośnik urbex'u. Nie są mu obce koncerty, festiwale, mroczne, opuszczone miejsca i zagraniczne wojaże, które mają coś wspólnego z ciekawą, zapomnianą historią...

Udostępnij ten post