Dzień Kobiet with KRevents

Kiedy przedzierałem się przez tłum, właściwie nikt mnie nie zauważył. Uświadomiłem sobie, że wszyscy oddali się w trans najlepszych klubowych numerów. Dzięki czołowym dj-om, chociażby Dj Kostya, Luke Seville, PvG, Simon G., Dj Domer wszyscy mieli dodatkową okazję rozkoszować się disco polo, reggae i co tylko im mogło wpaść do głowy!

Ale kiedy wszedłem na scenę poczułem, że to jest mój czas, że mam wyjątkową chwilę, aby uchwycić emocjonujące momenty jak ludzie oddają się zabawie. W każdej sytuacji, wszelkimi sposobami wyrażają swoją radość oraz emocje w stosunku do innych osób. Ten dzień był szczególny, bo Panie miały pierwszeństwo. Zaczęły czuć, że są księżniczkami tej imprezy.

Piękne dziewczyny, najlepsza obsada, doskonali dj-e zagwarantowali niezapomniane wrażenia podczas zabawy do białego rana. Wielkie brawa należą się organizatorowi KRevents. Wyprowadził wydarzenie na wysoki poziom, z bardzo dobrą kulturą. To miejsce wpisuje się do stałych imprez w kalendarium. Zero burd, pijaństwa do nieprzytomności. Wszyscy są wstanie udowodnić, że nawet wygalantowani, w kieckach i w garniturach potrafią się bawić.

To wydarzenie rozpoczyna nowy poziom imprez w Ostródzie. Warto je wspierać nie tylko swoją obecnością, ale również zaangażowaniem, staraniami ludzi, którzy chcą rozkręcić najbardziej odjechaną muzykę, bo oni robią to dla Was!

A więc zapraszam do galerii :)

http://fotoslad.pl/2014/2014-03-08-dzien-kobiet-with-krevents.html

Także zapraszam do komentowania na facebooku PART 2 oraz PART 1 i udostępniania zdjęć!
 

IMG_2014_03_08_01_15_44_7379w

IMG_2014_03_08_00_35_02_7144w

IMG_2014_03_08_00_50_01_7261w

Autor: Luc Chives

Wybredny i wredny pasjonat fotografii, miłośnik otaczającego piękna malowanego światłem, lubiący uchwycić emocjonujące chwile. A także podróżnik i miłośnik urbex'u. Nie są mu obce koncerty, festiwale, mroczne, opuszczone miejsca i zagraniczne wojaże, które mają coś wspólnego z ciekawą, zapomnianą historią...

Udostępnij ten post