Dub Vibration w Ostródzie

Zostałem zaproszony na kilkuminutowy wypad pierwszej odsłony Dub Vibration w klubie muzycznym LUIS. Nie przepadam za tym miejscem, bo nie ma odpowiedniego stanowiska, gdzie muzycy czy DJ mogliby spoglądać od góry jak przenoszą własne pozytywne wibracje do ludzi. Zazwyczaj jest ciemno, ciemno i cholernie za ciemno.

Nie przyszedłem jednak dla klubu, lecz dla muzyki. Sprawcami zamieszania byli gospodarze imprez JAH LOVE SOUNDSYSTEM, którzy obiecali zabrać nas w magiczną podróż przez szerokie spektrum muzyki dub/digital. Rytmy, które usłyszałem sprawiały wrażenie, że ludzie powinni się bawić w atmosferze miłości, wprowadzić w trans swoich przyjaciół i jednak pozytywnie odebrałem tę imprezę. Efekty zabawy przy muzyce JAH LOVE SOUNDSYSTEM (Warszawa) i Roots Trippin (Ostróda) można zobaczyć w galerii:

http://fotoslad.pl/2014-02-07-dub-vibration.html

Także zapraszam do komentowania na facebooku i udostępniania zdjęć!
 

Dub Vibration w Ostródzie

Ekipa…

Autor: Luc Chives

Wybredny i wredny pasjonat fotografii, miłośnik otaczającego piękna malowanego światłem, lubiący uchwycić emocjonujące chwile. A także podróżnik i miłośnik urbex'u. Nie są mu obce koncerty, festiwale, mroczne, opuszczone miejsca i zagraniczne wojaże, które mają coś wspólnego z ciekawą, zapomnianą historią...

Udostępnij ten post